Sezon rolkarski 2020 zakończony

W sobotę, 10 października odbyły się 5 Zawody o Puchar Prezesa Klubu SNPTT 1907 Zakopane. Nasz klub reprezentowała juniorka Emilia Radoń, która w pięknym otoczeniu gór zdobywała świetne miejsca. Emilka była pierwsza w eliminacyjnym i finałowym biegu na 400m oraz zwyciężyła w biegu masowym na 1200m wśród grup juniorek D i E.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W tym samym dniu w Tomaszowie Lubelskim odbyło się XIX Grand Prix Lubelszczyzny 2020 o Puchar Burmistrza Miasta. Klub na torze samotnie reprezentował Rafał Michoń, który w kategorii senior wywalczył trzecie miejsce. Brawo!

Dzień później, starsi reprezentanci KKSW KRAK, nie dając za wygraną bardzo intensywnemu deszczowi  i niskiej temperaturze, licznie stanęli na starcie wyścigu na 10 km w Jaśle. Dużym osiągnięciem było to, że każdy z 10 klubowiczów ukończył bieg co w takich warunkach nie było łatwe…

Ale nie tylko ukończyli!

Wojtek Kościelniak robiąc udaną ucieczkę tuż po starcie „dopłynął” na metę jako pierwszy, a 40 sekund później na mecie zameldował się Bartek Chojnacki, który ukończył zawody na 3 miejscu!

Dariusz Szymski24

Zawody w Jaśle były ostatnimi w tym niewątpliwe dziwnym sezonie. Podsumowując cały tegoroczny kalendarz zawodów rolkarskich, zawodnicy KKSW wystartowali w 6 zawodach (plus koronawirusowe zawody zorganizowane przez nasz klub) i piętnaście razy stanęli na podium!

Pomimo tak nielicznych zawodów, które odbyły się w tym roku, KKSW KRAK był widoczny na wyścigach i treningach z czego jesteśmy bardzo  dumni.