O nas

Myśl o stworzeniu czegoś więcej aniżeli grupy zapaleńców skupionych wokół wrotkarstwa szybkiego była w nas od zawsze. Dopiero jednak w 2010 r. postanowiliśmy urzeczywistnić nasze marzenia. Krakowski Klub Sportów Wrotkarskich KRAK powstał, aby integrować osoby i środowiska, którym bliska jest idea wrotkarstwa oraz zdrowy tryb życia.

Poprzez organizację imprez sportowych, wspólne wyjazdy na zawody oraz wspólne treningi chcemy promować to co jest nam bliskie. Zapraszamy do klubu wszystkich, niezależnie od wieku, którzy pragną uprawiać tą piękną dyscyplinę sportu. W Klubie powitamy z radością zarówno zawodników, jak i tych dla których wrotkarstwo jest formą rekreacji i zabawy. Chcemy promować i rozwijać wrotkarstwo w naszym regionie.

Jednym z naszych celów jest zwiększenie roli ośrodka krakowskiego, aby stał się w tej dyscyplinie, wiodącym w Polsce. Chcemy zaszczepiać ideę zdrowego trybu życia, przeżywania wspólnie pasji i realizowania marzeń. Wierzymy, że dzięki sile i motywacji jaką mamy możemy wspólnie zrobić więcej dla nas samych a przede wszystkim dla innych, zaczynając od najmłodszych.

Zarząd i Członkowie