Rekord frekwencji

W niedzielę 25.07.2021 rolkarze z całej Polski zjechali tłumnie do Łodzi, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski na dystansie maratonu, a także zawody na dystansie 21 km.

• Dariusz Szymski

W kategorii juniorów, na krótszych dystansach, klub reprezentowali Alek Apola i Tymek Apola.

W sumie w zawodach wzięło udział 19 klubowiczów ! Tego jeszcze nie było! Super rekord frekwencji! Brawo KKSW bo z wyścigu na wyścig jest nas coraz więcej, jeździmy coraz szybciej i mamy coraz lepsze lokaty!

Jeżeli chodzi o wyniki to nie sposób wyliczyć wszystkie rezultaty… Niewątpliwe najważniejszy to wicemistrzostwo Polski dla Małgosi Tokarz. Wojtek i Bartek po ciężkich bojach z zawodnikami z peletonu zajęli kolejno 7 i 8 miejsce wśród mężczyzn. To także bardzo dobry rezultat tych młodych zawodników.

Brawa należą się dla naszych juniorów którzy zajęli pierwsze (Alek) i drugie (Tymek) miejsce.

Wielkie gratulacje dla wszystkich, bo tak właściwie w większości kategorii wiekowych KKSW zajęło medalowe miejsca pokazując się z najlepszej strony. Byliśmy zdecydowanie najliczniejszą ekipą w Łodzi… i oczywiście najszybszą !