Koniec sezonu zimowego

Od początku października 2020 roku, dwa razy w tygodniu spotykaliśmy się na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA. Pod czujnym okiem naszych trenerów Pawła Ciężkiego i Wojtka Kościelniaka przygotowywaliśmy się do nadchodzącego sezonu.

Ponad 20 osób systematycznie uczestniczyło w zajęciach, za co dziękujemy i liczymy, że nikt z Was nie żałuje czasu spędzonego na hali. Już niebawem zobaczycie pozytywne zmiany w swojej jeździe.

W tym miejscu, chcieliśmy również uhonorować osobę, która najczęściej pojawiała się na halowych treningach. Gratulacje dla Tomka Kroczka. Nagroda ufundowana przez firmę Polar czeka!
Tomek, uczestnicząc w treningach, bardzo szczegółowo opisywał swoje doświadczenia na blogu. Serdecznie zachęcamy do lektury: https://kickingasphalt.pl/

Kolejną dumą dla klubu, jest dwóch nowych członków KKSW, którzy będą reprezentować nasze barwy. Witamy Bogdan Okręglak i Mateusz Nocuń!

Zakończenie zimowego sezonu na hali nie oznacza, że to koniec treningów. Jak zdecydowaliśmy na zebraniu, będziemy kontynuować treningi halowe, także w sezonie letnim. Dodatkowo planujemy, a nawet już organizujemy wspólne klubowe jazdy na zewnątrz. Jeżeli ktoś jeszcze się waha, albo szuka towarzystwa do wspólnej jazdy to zapraszamy do kontaktu.