III Roller Cup Koronowo 2021

Veni, vidi, vici! – Koronowo zdobyte przez KKSW KRAK!

W piątek 18 czerwca razem z 9 klubowiczami wyruszyliśmy busem przez pół Polski, aby wziąć udział w trzeciej edycji zawodów Roller Cup Koronowo. Podróż minęła szybko, ale jak mogło być inaczej skoro kierowcą był najszybszy Polak na rolkach! Na miejscu w hotelu o pięknej nazwie „Polonez” do pasażerów busa, dołączyło jeszcze dwóch naszych klubowiczów. Zwarci i gotowi nie mogliśmy się doczekać kolejnego dnia …

Sobota, 19 czerwiec, 9 rano, a na termometrze już ponad 25 stopni C i lekkie przerażenie maluje się na twarzach zawodników szczególnie tych, którzy zdecydowali ścigać się na dystansie maratonu.

Równo o godzinie 11 wystartował maraton, dwie minuty później wystrzał pistoletu usłyszeli zawodnicy startujący w półmaratonie. Temperatura około 35 stopni, a odczuwalna zdecydowanie większa. Zaczęła się walka nie tylko z innymi zawodnikami, ale przede wszystkim z własnym organizmem. Tę walkę wygrali wszyscy!

Świetna jazda każdego klubowicza pozwoliła nam się cieszyć podczas rozdawania nagród aż 9 razy !!! Jest to świetny wynik i to jasny sygnał, że KKSW KRAK wchodzi na salony najlepszych rolkarzy w Polsce i jeszcze nie raz zobaczymy nasze barwy na podium. Dodatkowo pierwsze miejsce open na dystansie maratonu zajął nasz sympatyczny kierowca Paweł Ciężki.

Na koniec nie mogąc sobie odmówić tej przyjemności, wskoczyliśmy ochłodzić się do jeziora.

Polecamy szczegółową relację z zawodów na blogu Tomka.


Wyniki klubowiczów:

Maraton

KlubowiczOpenKategoria
Małgorzata Tokarz1 miejsce
Henryk Olszewski4 miejsce1 miejsce kat. M60
Jerzy Zaladek15 miejsce2 miejsce kat. M60
Tomasz Kroczek34 miejsce6 miejsce kat. M40

Półmaraton

KlubowiczOpenKategoria
Wojciech Kościelniak1 miejsce
Mateusz Nocuń5 miejsce2 miejsce kat. M30
Paweł Piejko13 miejsce3 miejsce kat. M40
Witold Kościelniak14 miejsce2 miejsce kat. M50
Wojciech Sobieraj17 miejsce3 miejsce kat. M50
Andrzej Stasiak38 miejsce6 miejsce kat. M60