Opublikowano: 04.10.2014

W dniach 19-21.09 odbyły się Mistrzostwa Europy we Freestyle Slalomie na rolkach, podczas których nie zabrakło udanych występów naszej reprezentacji.

Zaledwie 13 letnia Justyna Czapla wróciła do Polski z dwoma medalami:
Srebro - Speed Slalom Junior
Brąz - Freestyle Classic Junior
Klaudia Hartmanis zdobyła tytuł Vi-ce Mistrza Europy w Freestyle Battle, a Michał Sulinowski przywiózł brązowy medal w kategorii Freestyle Classic.

Oprócz 4 medali warto również podkreślić, że:

• Aż 3 Polki uplasowały się w TOP 8 w kategorii Freestyle Classic: Klaudia Hartmanis miejsce 5, Angelika Prucnal miejsce 7 i Ewelina Czapla miejsce 8.
  • Angelika Prucnal zajęła 7 miejsce, a Dawid Jaworski miejsce 6 w kategorii Slide.