Opublikowano: 30.05.2017

Już 4 czerwca 2017 r. zapraszamy na: "JOKOolimpiada - Dzień Dziecka Na Rolkach w Solnym Mieście".

Poniżej przedstawiamy krótkie zestawienie wyników naszych zawodników w zawodach rolkarskich (i kolarskich) na początku sezonu 2017!

Najwięcej pierwszych miejsc zgarnął tradycyjnie Henryk Olszowski, chociaż pozostali nasi zawodnicy również meldowali się na podium. Niezależnie od wyników gratulujemy ukończenia zawodów wszystkim naszym Klubowiczom!

Opublikowano: 21.05.2017

Od 5 do 7 maja 2017 r. nasz Klub zorganizował pierwszy oficjalny wyjazd treningowy do Tomaszowa Lubelskiego. W wyjeździe udział wzięli zarówno dorośli Klubowicze, jak i nasi najmłodsi rolkarze...

Opublikowano: 21.09.2016

Zapraszamy 9 października do Wieliczki na RODZINNE zawody na rolkach!

Opublikowano: 21.06.2016

Zapraszamy 2 lipca do Wieliczki na PUCHAR MAŁOPOLSKI WE WROTKARSTWIE SZYBKIM JUNIORÓW.

Opublikowano: 09.10.2015

Dnia 17.09 (sobota) uczestniczyliśmy w imprezie organizowanej przez Kraków Plaza - Rodzina na Rolkach. Rodzinna atmosfera, słoneczna pogoda i sportowy charakter imprezy stworzyły niezapomniany klimat.

Nasi zawodnicy, w licznym składzie asekurowali wszystkie wyścigi, aby nic nikomu się nie stało.

Wyścigi rozpoczęły dzieci. W pierwszym biegu wystartowali mali zawodnicy do 7 lat. Mieli do pokonania jedno okrążenie o długości 800 m. Walka była zacięta. Na pierwszym miejscu pojawiła się Julka Wrzyszcz, a zaraz za nią Hania Kopała, trzecie miejsce zajęła Martynka Biniek.

Kolejną kategorią był wyścig dzieci do 10 lat na dystansie 4 km – 5 okrążeń. I tu walka była zacięta. Bezkonkurencyjny okazał się Filip Sowa, który z dużą przewagą i w dobrym stylu minął pierwszy metę. Druga dojechała Daria Antosiuk, a chwilę po niej, jako trzeci dojechał Kamil Gruchała. Spośród tej kategorii wspólnie wyłoniliśmy dwójkę dzieciaków, którzy swoją jazdą zwrócili na siebie naszą uwagę i otrzymali od naszego klubu nagrodę specjalną – 5 godzin treningów. Mamy nadzieję, że w przyszłości te dzieciaki zobaczymy na maratonach i licznych wyścigach.

Następnie wystartowali zawodnicy do 18 lat. Do przejechania mieli dystans 10 km. Pierwsze miejsce i nagrodę wywalczył Mateusz Dzielski, drugie miejsce zajęła Dorota Rechemtium, trzecie Natalia Grzyb.

Jako ostatni ścigali się dorośli. Wyścig pełen emocji, o wygranej zdecydowały setne sekundy. Po dokładnym sprawdzeniu zdjęć z fotokomórki pierwsze miejsce zajął Piotr Marszałek, który wygrał z Szymonem Buczakiem, trzecie miejsce zajął Kornel Górniak.

Na imprezie pojawił się Suwi, który zgromadzonym zaprezentował swoje umiejętności. Zorganizowaliśmy też konkursy dzieciaków: wyścigi pomiędzy kubeczkami oraz ósemkę. Obydwie konkurencje wygrała Wiktoria. Imprezę można uznać za udaną, będziemy czekać na kolejną edycję, chętnie znów się pojawimy.

Opublikowano: 04.10.2014

poniedziałek(06.11.2014), 18:45

Plac Wielkiej Armii Napoleona (przy ul. Powiśle, obok informacji turystycznej, naprzeciwko Sheratona)

W dniach 19-21.09 odbyły się Mistrzostwa Europy we Freestyle Slalomie na rolkach, podczas których nie zabrakło udanych występów naszej reprezentacji.

Zaledwie 13 letnia Justyna Czapla wróciła do Polski z dwoma medalami:
Srebro - Speed Slalom Junior
Brąz - Freestyle Classic Junior
Klaudia Hartmanis zdobyła tytuł Vi-ce Mistrza Europy w Freestyle Battle, a Michał Sulinowski przywiózł brązowy medal w kategorii Freestyle Classic.

16 września o 18:30

Zapraszamy na Zlot Freeskaterów z Całej Polski + Urban Race Kraków!!!